Hakkımızda

Firmamız endüstriyel tip kazanlarda servis ve yedek parça eksikliğini doldurmak amacıyla  GÜRKAN GÜDÜK tarafından 2009 yılında kurulmuştur. İşletmelerde çalışan kazanları daha verimli hale getirmek de, kazanların çevreye daha duyarlı çalışmalarını sağlamak da ve kazanlardan elde edilen buharı daha kaliteli hale getirmektedir.

Siz değerli müşterilerimize 2009 yılından beri uzman ve sertifikalı kadromuzla; akışkan yataklı kazanların, scotch tip kazanların ve diğer endüstriyel tip tüm kazanların servisi, montajı, demontajı, detaylı bakımı, baca gazı ölçümü ve ayarlarının yapılması, kazanların plc ve otomasyon revizyonları, fabrika mekanik tesisat montajı ve yangın hatları gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Ayrıca demister (buharda damla tutucu) imalatı yapmaktadır.

İşletmelerin yurtiçi ve yurtdışı malzeme ihtiyaçlarını ebat, kalite, miktar, zaman bazında eksiksiz karşılama amacı ile müşteri taleplerini ön planda tutarak kullanıcıya dayalı stok oluşturulan firmamızın; İstanbul ofisinde, Çorlu imalathanede, İzmir ve Gaziantep’de çözüm ortaklarımız ile sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Akışkan Yataklı kızgınyağ ve buhar kazanların, diğer endüstriyel tip tüm kazanlara ait yedek malzemeler tedarik ederek kazanınızdaki arızalanan ve yenilenmesi gereken cihazları temin etmekteyiz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

WHATSAPP0535 278 62 57 KATALOG